.

.

Дизајн Куќа 189670-СН Шарки За Преклопување За Кујнски Ормари Сатен Никел

Дизајн Куќа 189670-СН Шарки За Преклопување За Кујнски Ормари Сатен Никел

DEN 243.04

Пристапност
Во достапна форма

Дизајн Куќа 189670-SN Шарките за Преклопување нудат едноставен, полу-скриен дизајн кој обезбедува цврста поддршка за вратите на кабинетот без да се натпреварува за дизајнот во центарот на вниманието. Завршувањето на сатенскиот никел додава допир на класичен шарм на секој простор и се координира со нашите други производи во оваа завршница. Флексибилниот дизајн овозможува употреба на десната или левата врата на кабинетот. Користејќи го вклучениот хардвер и имајќи корист од дупките за завртки надвор од поставувањето за да избегнете разделување дрво, овие шарки се брза, лесна инсталација. Овие шарки имаат отстранлив игла, и завртки се вклучени. Доаѓа како 20-пакет. Дизајниран и произведен Од Дизајн Хаус, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за капење за секој вкус и ес со 1-годишна ограничена гаранција. Целосно реверзибилна шарка може да се инсталира и на десната и на левата врата на кабинетот. Одговара на повеќето кабинети и ги опфаќа постоечките дупчат дупки, со димензии од 2,75" х 2,75". Издржлива, челична конструкција со неутрална завршница од сатенски никел се вклопува како работен дел од секој кабинет. Силна, цврста, полу-скриена поддршка понудена и за кујнски и за кабинети за бања. Шарката за монтирање на површината се инсталира брзо и лесно со вклучен хардвер, а дупките за офсет завртки помагаат да се спречи расцепување на дрвото. Вредноста пакет вклучува 20 шарки. 1-година ограничена гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент