.

.

Mothyskins APAIPOPR - Црна Дрвена Кожа За Apple AirPods Pro, Црно Дрво

Mothyskins APAIPOPR - Црна Дрвена Кожа За Apple AirPods Pro, Црно Дрво

DEN 6384.00

Пристапност
Во достапна форма

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Apple Air Pods Pro! Не ви се Допаѓа Дизајнот На Црно Дрво? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашиот Apple Air Pods Pro ќе биде уникатен како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница со Силни Кожи & со прецизност на Вашиот Airpods Aippods Pro благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.01 фунти-шку : vsns119693 гордо направено во сад : купете со доверба и гордост што доаѓа само од купување производ за потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во вест палм бич, флорида.

Главните карактеристики

Избор на клиент