.

.

Ferndule Жени Тркалезни Пети Мотоцикл Чизми Работа Мода Чипка Платформа Подигање Удобно Навртки Единствен Чевли Црна 5

Ferndule Жени Тркалезни Пети Мотоцикл Чизми Работа Мода Чипка Платформа Подигање Удобно Навртки Единствен Чевли Црна 5

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

€Лесен За Носење Q Класични панк платформа чизми никогаш застарени, ве одржуваат стилски секој момент. Назад патент за лесно преземање и исклучување. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Модните панк чизми, чизмите за мотоцикли, класичниот и кул панк изглед ги прават чизмите поубави. Класичен борбен изглед чизмите на платформата се изработени од лакирана кожа и со гумен ѓон, што ги прави чизмите издржливи и отпорни на вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент