.

.

Ренџер Џорџија Одличната Налепница За Винил Налепница На Отворено

Ренџер Џорџија Одличната Налепница За Винил Налепница На Отворено

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали уживате во посета, пешачење или кампување Во Ренџер Џорџија Оваа шарена, убава и стилска налепница е совршен начин да ја покажете својата љубов кон ова прекрасно место. Налепницата е со големина од околу 4 инчи, има прекрасен планински дизајн со Ренџер Џорџија отпечатена на дното. Оваа налепница лесно прикачена на вашиот фрижидер, лаптоп, автомобил или која било површина. Квалитет на фотографија со висока дефиниција. Совршено за лепење на вашиот фрижидер, лаптоп, автомобил или која било површина. Графиката е отпорна на сурова временска состојба, отпорна на избледување и одржува светла и остра долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент