.

.

Уметност и малку магично платно „Вудленд празник“

Уметност и малку магично платно „Вудленд празник“

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има приказ на шумски суштества, врамени од венец . Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува бесмислена презентација на готовото сликарство . Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана. Предмет : Сезонски. Уметник : уметност и малку магија. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Различните стилови и медиуми од над 800 уметници во нашата архива го рефлектираат Jackек и неговите вработени што некогаш го прошируваат интересот за дводимензионални слики . Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Започна како страст кон уметноста од страна на нашиот основач и извршен директор, Jackек Апелман и прерасна во една од водечките компании за комерцијални лиценци во светот.Уметник : Уметност и малку магии, Сезонал Стил : Сезонски прооден вид : галерија обвиткано платно уметност. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент