.

.

Русел Машкиот резервоар за трчање

Русел Машкиот резервоар за трчање

DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

Совршено за вашите летни вежби и трчање, ќе го сакате овој мек и удобен резервоар за трчање. Русел Машкиот резервоар за трчање : 100% полиестер. Вратот на екипажот ???? Краток ракав. Резервоар за рингер. Разновидни бои. Машинско миење ладно.

Главните карактеристики

Избор на клиент