.

.

Обединети ткајачи WareTown Cem Ranbit Lodge чад сина ткаена полипропилен област килим или тркач

Обединети ткајачи WareTown Cem Ranbit Lodge чад сина ткаена полипропилен област килим или тркач

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Додадете го ова зачудувачко парче во сите живи четвртини за исклучителен допир. Убавата позадина на Оникс го носи југозападниот дизајн на Ацтеките на сини, тен и црвени тонови. Машината отпорна на дамки изработена полипропилен килим за долготрајна издржливост и изглед. Дизајнерски ложа изгледаат и чувствуваат со убави мулти бои на оникс црна и чад сина боја. Дебелата конструкција со тешка тежина е врежана со рака за да се додаде текстура и да се истакне дизајнот на ложата. Машина ткаена од полипропилен за издржливост и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Главните карактеристики

Избор на клиент