.

.

Трговска марка ликовна уметност Бруклин мост 4 платно уметност од Кејтис

Трговска марка ликовна уметност Бруклин мост 4 платно уметност од Кејтис

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, има фотографија од мостот Бруклин. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Главните карактеристики

Избор на клиент