.

.

Стерлинг сребрена песка кубна цирконија прстен

Стерлинг сребрена песка кубна цирконија прстен

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој прстен е исполнет со неутрална боја и модерна мода, во која има бела песка кубна цирконија поставена помеѓу два реда на канали поставена бела багета кубна цирконија, рачно поставено во розово обложен 925 сребро. Изненадете некој посебен во вашиот живот со овој луксузен годишнини прстени. Белиот круг и скапоцени камења со багета поставени во високо-поли-сребрена поставка за сребро создаваат прстен што е строго прекрасен. Овој прстен е дизајниран од Adina & Co. со порака. Со создавање накит што е прекрасен внатре и надвор, пораката на Адина и Ко се открива преку скриен скапоцен камен поставен во шанкот на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. Овој прстен има затворена под-галерија за удобност со поставка со два тони, истакнувајќи го логото на Adina & Co. „Заедно можеме да го инспирираме светот да го цениме дијамантот во себе“. - С.Л. Adina & Co. Rose Sterling Silver Cubic Circonia White Baguette модерна годишнина прстен - розова.

Главните карактеристики

Избор на клиент