.

.

EMTEC® POUER PLUS Внатрешен погон на цврста состојба, GB, SATA III

EMTEC® POUER PLUS Внатрешен погон на цврста состојба, GB, SATA III

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Оптички/хард дискови EMTEC® X250 POUER PLUS Внатрешен погон на цврста состојба. Подобрете ги вашите перформанси и придобивки од брзината и издржливоста на новата генерација на 3 D NAND. Pooer Plus SSD ќе му даде на вашиот компјутер веднаш засилување-до 10 пати побрзо од конвенционалниот хард диск. Тип на погон : Внатрешен SSD диск; Максимален капацитет на домашни податоци : 256 GB; Конектор/порта/интерфејс : SATA III.Ова X250 Pooer Plus Внатрешен погон на цврста состојба, 256 GB, SATA III е одличен погон, внатрешна/SSD ставка. Подобрете ги вашите перформанси и придобивки од брзината и издржливоста на новата генерација на 3 D NAND . Повисоки перформанси при започнување и запирање на опремата . Забрзано оптеретување на вашите најсложени апликации, вклучително и игри .. Хард диск.

Главните карактеристики

Избор на клиент