.

.

Државен државен пургар на Вашингтон, Флоуд Гроулер, сребро

Државен државен пургар на Вашингтон, Флоуд Гроулер, сребро

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Подгответе се за денот на играта на вистински начин кога ќе го добиете овој лозатор од 64 унци. Можете да го ставите омилениот пијалок таму и да бидете добри да одите во текот на целиот ден. Овој уникатен логор доаѓа со две одделни капачиња, едната за употреба како лозар и другата залепена капа за свинче! Печатената тимска графика го опкружува овој логор со замрзнат мат финиш, така што вашата случајна никогаш нема да биде испрашувана. Покажете му на вашиот тим гордост дома, во канцеларија или надвор на задната врата. NCAA Washington State Cougars 64 мл замрзнати логори, сребро : материјал : 100 проценти стакло. Мерки приближно 10,5 "високи. Печатена графика. Може да се користи како свинче банка или сад за пијалоци. Безбедна машина за миење садови. Има приближно 64 мл. Доаѓа со 2 капачиња. Официјално лиценциран.

Главните карактеристики

Избор на клиент