.

.

Watchвездени војни Stormtrooper Boys Boys на сино пластично време наставничка, сина силиконска лента, детски часовник WSW001254

Watchвездени војни Stormtrooper Boys Boys на сино пластично време наставничка, сина силиконска лента, детски часовник WSW001254

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Watchвездени војни Stormtrooper Boys Boys Boys Suction Time Puctor Watch. Пластичен случај од 32мм, сина силиконска лента од 16 мм, бирање има Војна на Starвездите. Минерален стаклен кристал, не'рѓосувачки челик кутија назад, движење на јапонски кварц, отпорност на вода на 100 стапки. Отпорност на вода. 1 година гаранција. Сува крпа за да се избрише чиста.

Главните карактеристики

Избор на клиент