.

.

Едноставно Daisy 3 '5' Holiday Anchor Geometric Print Indoor Turk

Едноставно Daisy 3 '5' Holiday Anchor Geometric Print Indoor Turk

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со едноставно килим во затворен простор. Едноставно Daisy 3 'x 5' Holiday Anchor Geometric indoor indoor indoor : 3 'x 5' Внатрешен килим. Украсете и персонализирајте го вашиот дом со килими кои отелотворуваат боја и стил. Материјали : полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент