.

.

Sports Illustrated: Edition за капење - Кејт Аптон Повер за покривање на wallидот, 22.375 34

Sports Illustrated: Edition за капење - Кејт Аптон Повер за покривање на wallидот, 22.375 34

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition Cossuit Edition - Кејт Аптон Покрие 2 17 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за трендови користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Клип за постери вклучува две 24 "SNAP - до - блиски пластични шини со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентични, официјално лиценцирани уметнички дела. Постери Димензии : 22.375" x 34 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент