.

.

Повторно воспоставена замена на кертриџот за Т.

Повторно воспоставена замена на кертриџот за Т.

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Заштедете уште повеќе со нашиот 6 висок капацитет T126120 кертриџ поставен за серијата T126. Овој сет вклучува 6 црни касети T126120. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот OEM T126 Cantridges со црна и боја печатач кога снабдувањето со печатачот за повторно воспоставување на производството дава одлични резултати за квалитет за дел од цената? Тогаш T126120 беше исполнет со иста формула, внатрешниот притисок на грбот беше осигуран и потоа беше прегледан за какво било можно истекување на школка, ја тестираше работата на сите електрични кола и конечно работи преку вистински тест за печатење. Чипот за набудување на овој преработен од производството T126120 е оригиналниот чип кој е ресетиран за да обезбеди точен мониторинг. Нашите касети за замена на брендот за повторно воспоставување на печатачите се поддржани од нашата 100% задоволство и гаранција за живот. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! За употреба во следниве печатачи : Работна сила WF 3540 Сите во еден, WF 3520 сите во еден, 520, 435, 645, 545, 845, 630, 635, 840, WF 7520, WF 7010, WF 7510, 633, 60 Stylus NX430 , NX330 мал во едно. Ние сме ексклузивен препродавач на LD бренд на високо квалитетни материјали за печатење на. За употреба во : Работна сила WF-3540 се-во-едно WF-3520 се-во-еден 520 435 645 545 845 630 635 840 WF-7520 WF-7010 WF-7510 633 60 Stylus NX430 NX330 мал во еден . 100% задоволство и гаранција за живот. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

Главните карактеристики

Избор на клиент