.

.

Дигитален фото -албум на Photoshare 7xl и рамка

Дигитален фото -албум на Photoshare 7xl и рамка

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Споделете ги вашите омилени фотографии или видеа со елегантниот дигитален албум на Photoshare 7 XL и карактеристиките на клучеви и придобивките од рамката : Лесно преносно. Едноставно извадете ја Photo Share од рамката, додадете ја изборната батерија што може да се надополнува и одете лесен за употреба. Photoshare не бара компјутер - едноставно приклучете и репродуцирајте повеќе опции за уредување. Зумирајте или ротирајте ја фотографијата или искористете ја целосната осветленост, боја и контроли на контраст што е вклучено. Целосен далечински управувач, вградени звучници, штекер за слушалки и 1-годишна поправка или замена на гаранцијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент