.

.

Трговска марка ликовна уметност значајно блаженство платно уметност од Моника Флота, бела мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност значајно блаженство платно уметност од Моника Флота, бела мат, дрвена рамка

DEN 2601.60

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини 16 "x 20". Значајно блаженство созреа врамена уметност. Флота Моника. Тема : Цветни. Стил : современ. Формат : хоризонтална. Бела мат со рамка од дрво. Материјал : Акрилик. Големина на печатење : 11 "x 14". Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Целосно собрани. Се одликува со виолетова цвет. Мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент