.

.

Малото Авокадо На Инктастик Абуела Со Симпатичен Подарок За Бебе Авокадо Бебе Момче Или Бебе Девојче Лигавче

Малото Авокадо На Инктастик Абуела Со Симпатичен Подарок За Бебе Авокадо Бебе Момче Или Бебе Девојче Лигавче

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на вашата нова сакана со Нашата Бебешка Лигавче Од Авокадо Во Абуела, со слатко авокадо за бебиња. Симпатичен подарок за туш за бебиња за вашата ќерка или снаа! Нашата Бебешка Лигавче е оценета со висока погодност и издржливост и со различни модерни бои, вашето бебе може да биде тренди. Измешајте и совпаѓајте со секоја облека. 100% памук прстен откачи чешлани хедер бои се памук-поли. Ширина 7,75", Должина 11,75 " Бебешка Лигавче. Малото Авокадо На Инктастик Абуела Со Слатко Бебе Авокадо Бебе Лигавче Унисекс Хедер и Бело Една Големина. Совршен за мексикански тематски роденденски забави!. Идеален роденденски подарок за деца кои сакаат авокадо!. Симпатичен подарок за туш за бебиња за вашата ќерка или снаа!. Добредојдовте на вашата нова сакана со Нашата Бебешка Лигавче Од Авокадо Во Абуела, со слатко авокадо за бебиња. Нашите лигавчиња се чешлан памук со прстен. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. абуела баба баба внук новороденче храна омилена забава ад облека новороденче.

Главните карактеристики

Избор на клиент