.

.

Имате Жени Плус Големина Врвови Дами Летни Врвови Секојдневен Моден Краток Ракав V Маици За Вратот Преголеми Велигденски Кошули За Печатење Слатки Врвови За Печат?

Имате Жени Плус Големина Врвови Дами Летни Врвови Секојдневен Моден Краток Ракав V Маици За Вратот Преголеми Велигденски Кошули

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

28" рамо : 44cm/17. Не Користете белило.87" Должина : 66см/25.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.72" Ракав : 25см/9.77" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 110см/43.45" должина : 70cm/27. Лесна ткаенина со одлично истегнување за удобност. Немојте Да Се Исушите.66" ДОЛЖИНА : 68СМ/26.32" РАКАВ : 24cm/9. Добро се совпадна со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и хеланки.

Главните карактеристики

Избор на клиент