.

.

Цеијат Жените Широки Панталони Со Еднобојни Еластични Широки Панталони Со Висок Струк Паѓаат Секојдневни Спортски Панталони Директно Дно

Цеијат Жените Широки Панталони Со Еднобојни Еластични Широки Панталони Со Висок Струк Паѓаат Секојдневни Спортски Панталони

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

ДИЗАЈН : нашите спортски панталони жените секојдневен се дизајнирани со еднобојна боја. Големина (инч)ttt t. Материјал : 70% Памук + 30% Полиестер. МАТЕРИЈАЛ : нашите женски есенски секојдневни панталони, изработени од лесни и дише 70% памук и 30% полиестерски материјали, се совршени за да останат ладни и стилски во текот на целата сезона. Останете ладни и удобни со нашите женски дневни панталони. ПОЈАВУВАЊЕ : Женското дно е одлично за совпаѓање Со Маици, кошули, блузи, патики, рамни чевли, сандали итн.Жените Широки Панталони Со Еднобојни Еластични Панталони Со Висок Струк Паѓаат Секојдневни Панталони Со Директно Дно. Спецификација : . ДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : овие удобни панталони со широки нозе за жени ќе бидат вашата суштинска колекција. Ветување. Содржина На Пакетот. ПРИЛИКА : со лабаво вклопување, нашите женски панталони се совршен додаток на секоја гардероба. Lt Length : t42. Пакетот вклучува : 1* панталони. st Length : t106пресврт : t64. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 13 пресврт : т26. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Шема : Цврста Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент