.

.

Дрвена кукла куќа игра, аукфа дрво се преправа игра 3-приказна игра, со мебел, подарок за гранд дом за возраст од 3+ години

Дрвена кукла куќа игра, аукфа дрво се преправа игра 3-приказна игра, со мебел, подарок за гранд дом за возраст од 3+ години

DEN 1919.84

Пристапност
Во достапна форма

Пријатна куќа од соништата : Повеќето деца сонуваат за своја куќа за кукли. Оваа прекрасна кукла куќа семејна палата е исто толку реална како и тоа. Дизајнирајте го вашиот дом : Нека креативноста на вашето дете цвета со комплет од 8 парчиња мебел. Дизајнирајте убава кујна или пријатна спална соба за вашата кукла и оставете ја вашата имагинација да работи бесплатно. Бесплатна играчка : Комбинирајте се со друга куќа за кукли со кукли 2. Светли бои ја стимулираат креативноста на децата; 3. Мебелот е изработен од цврсто дрво, што е безбедно и нетоксично; 4. Целата куќа на кукли е изработена од МДФ, која е цврста и издржлива. 5. 3 слоеви, 3 различни простории и 1 балкон, со 2 скалила, можете да најдете повеќе начини за играње. 6. Погодно за играње со семејство и пријатели за подобрување на големината на пакетот за комуникациски вештини : 27*17*4 инчи; Тежина на пакет : 16 фунти. Големина на артикалот : 23,6*27.6*9,5 инчи ; тежина : 13,5 фунти. Обрнете внимание - Оваа играчка не е погодна за деца под 3 години. Куќата за кукли ја помина сертификацијата за CPC, ве молиме контактирајте ја продавницата доколку е потребно. Инсталацијата за возрасни бараше дрвена кукла куќа игра, аукфа дрво преправајќи се на 3-приказна игра, со 8 парчиња мебел, Гранд домашен подарок за возраст од 3+ години.

Главните карактеристики

Избор на клиент