.

.

Премногу мрзлив Ироничен Костим За Ноќта На Вештерките Поштенски Дуксер Машки Женски Брендови Бриско Л

Премногу мрзлив Ироничен Костим За Ноќта На Вештерките Поштенски Дуксер Машки Женски Брендови Бриско Л

DEN 447.84

Пристапност
Во достапна форма

За одличен секојдневен изглед ви треба качулка со патент. Носете го за гордо прикажување тоа е најстрашното време од годината, а вие сте поттикнати за тоа! Исто така, прави одличен подарок, затоа имајте го на ум следниот пат кога ќе треба да купите роденденски подарок. ГОЛЕМИНА ГОЛЕМА : Постигнете совршено вклопување со нашата големина голема, со ширина на градите/предна должина од 24 "х 29", обезбедувајќи удобен и ласкав изглед. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

Главните карактеристики

Избор на клиент