.

.

Chaps Men's's 9 перформанси рамен предниот голф кратки - големини до половината

Chaps Men's's 9 перформанси рамен предниот голф кратки - големини до половината

DEN 271.68

Пристапност
Во достапна форма

Chaps Men's 9 "Performance Flat Front Golf Short нуди влага за влага, истегнување и дополнителен простор. Придобивките за перформансите на краткото ви овозможуваат да бидете поактивни и да не се грижите за потта или топлината. Ова кратко го покривавте на теренот за голф .Е ја избрише влагата за да ве одржи ладно и суво дури и во најжешките денови. Опуштено вклопување. Флексно лента за половината. Брендирање на задниот џеб. Влажност за влага. Увезено. Машината што може да се пее.

Главните карактеристики

Избор на клиент