.

.

Женски отскокнување назад bootcut Jean

Женски отскокнување назад bootcut Jean

DEN 902.72

Пристапност
Во достапна форма

Возачите од Ли Бунс Бек Bootcut Jean нуди слаба изглед кој комбинира модерен стил и целодневен удобност. Денинот за истегнување на грбот е мек и супер истегнат, во согласност со телото со леснотија за да ви го даде крајниот опсег на движење. Неверојатното закрепнување ќе обезбеди дека има „нема торба или вреска“ до крајот на денот. Универзалното вклопувајќи ги сите типови на тело. Возачи од Ли женски отскокнување назад тексас среден пораст. Затворање на копче и патент. Комплетен распон џеб. Лажички предни џебови. Џебови на колкот. Премиум отскокнување назад тексас. Една година гаранција. Машинско миење ладно, суво или суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент