.

.

Памучни Ленени Кошули За Мажи Лесни Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Обични Обични Блузи Со Џебови

Памучни Ленени Кошули За Мажи Лесни Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Обични Обични Блузи Со Џебови

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Мажи Цврсто Секојдневно Копче за Џеб со Јака со Долги Ракави Кошула Со Долги Ракави Карактеристики : КОПЧЕ ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : овие ленени кошули направени од одлична ткаенина, лесни, дише не се намалуваат и бледнеат, ја отстрануваат Влагата. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Секојдневни кошули Со Врат, јака за држење, цврста боја, тенок фит, долг ракав(Навивање), затворање со копчиња, заоблен раб, избрани детали за копчињата. НАТПРЕВАР ЗА ОБЛЕКА : овие стилски тенки кошули со долги ракави може лесно да се совпаднат со панталони за облекување, чино и фармерки. Повод : Совршен за пролет, лето, моден стил, свечена работа, деловна облека, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл.Сезона : Лето : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : памук,должина На Ленениот Ракав : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Машка Блуза машки кошули хавајска кошула за мажи кошули за мажи Кошула Голф Кошули За Мажи Машки Маици. компресивни кошули за мажи патриотски кошули за мажи бели маици за мажи маици за мажи кошули со долги ракави за мажи ленени кошули за мажи маици за мажи. прилагодени маици машки фустани кошули машки кошули кошули со кратки ракави кошули со долги ракави за мажи фустани кошули за мажи црни маици за мажи кошули со копчиња. кошули за риболов за мажи клупски маици за мажи маици без ракави за мажи машка ленена кошула машки обични кошули со копчиња машки кошули за фустани. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на нашата слика пред да купите, доколку сакате полабаво чувство, се препорачува да купите една големина поголема.Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Главните карактеристики

Избор на клиент