.

.

Инктастична Роботика е Мојот Спортски Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастична Роботика е Мојот Спортски Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Шарени роботи за членови на тимот за роботика или деца кои сакаат да градат роботи Инктастична Роботика е Моето Спортско Боди Со Долги Ракави Унисекс Хедер Греј 18 Месеци. Роботиката е мојот спорт долг Ракав ползавец подарок ЗА стем студенти, членови на клубот за роботика или секој што сака да гради робот. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. инженер иден тим хвс.

Главните карактеристики

Избор на клиент