.

.

Дцента Рустикална Трпезариска Маса Вратена Дрвена Странична Маса Висока Масичка За Кафе Целосно Рачно Изработена Трпезарија Кујна Домашен Мебел 45.3 23.6 42

Дцента Рустикална Трпезариска Маса Вратена Дрвена Странична Маса Висока Масичка За Кафе Целосно Рачно Изработена Трпезарија

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Дрвена маса во овој стил ќе направи уникатен додаток во вашиот дом. Неговата конструкција од цврсто дрво го прави стабилен, цврст и погоден за секојдневна употреба. Може да се користи и како трпезариска маса или бар за појадок. Оваа гроздобер маса е направена од цврсто обновено дрво, што значи дека секое парче мебел е уникатно и малку поинакво од . Мебелот направен од обновено дрво има карактеристики на различни шуми како тиково, манго дрво и багрем. Рекултивираното дрво е цврсто, стабилно, издржливо и убаво. Знаците на абење и видливата структура на зрната му даваат на секое парче своја историја и уникатен изглед. Табелата со шипки е целосно рачно изработена, а изработката додава на нејзиниот спектакуларен ретро стил. Секој чекор од процесот се изведува внимателно, било да е тоа рекомбинирање, полирање, сликање или депилација. Важна забелешка : боите варираат од парче до парче, што ја прави секоја од нашите маси со шипки уникатна. Испораката е случајна.Боја : Мултиколорматеријал : цврсти обновени дрвени димензии : 45,3" х 23,6" х 42 "(Л х Ш х)Целосно рачно изработен полиран, делумно обоен И восочен Дцента Бар Маса Цврсто Обновено Дрво 45,3 "х23, 6 "х42".

Главните карактеристики

Избор на клиент