.

.

Традиционален тркач на Виндзор Зола, кафеав слонова коска, 3 '10'

Традиционален тркач на Виндзор Зола, кафеав слонова коска, 3 '10'

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Класичните дизајни оживеани во брилијантни модни напред бои, антички патина со потресен изглед, дава елегантни квалитети на наследство. Боја : Браун/слонова коска. Додатоци во фотографиите во живот не се вклучени. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. 45% памук, 40% полиестер, 15% поликотон. Без поддршка, подлога за килим (продадено одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање.

Главните карактеристики

Избор на клиент