.

.

Бесплатно склопување машка маичка за пулвер со ракави од Раглан

Бесплатно склопување машка маичка за пулвер со ракави од Раглан

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Класик со ладно време се олади. Бесплатното склопување ја зема џемпери за пуловер и позајмува елементи од качулката за разноврсно ажурирање. Зборуваме за предниот џеб од кенгур што влече двојна должност - осврнувајќи ги најважните работи и да ги задржиме рацете топло. Оваа машка маичка е завршена во меко, пријатно руно и лесно слоеви над лесни врвови за додадена топлина и стил. Исклучиво на. Материјал : 69% памук/31% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : ребрести екипи, манжетни и полите; пријатно тело на руно. Машка маичка за руно од слободно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент