.

.

Американски Дизајни Стерлинг Сребрена Сина Аквамаринска Перница Сваровски Кристален Приврзок Со Кубен Цирконски Извртен Ореол, 18 Синџир Ѓердан

Американски Дизајни Стерлинг Сребрена Сина Аквамаринска Перница Сваровски Кристален Приврзок Со Кубен Цирконски Извртен Ореол,

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој класичен приврзок за извртување е изработен во сребро и се одликува со камен од кристален центар Сваровски исечен На перница и е нагласен со беспрекорен извртен ореол обложен со кубни цирконски камења. Овој кристален приврзок е суспендиран од кабелски синџир од 18 инчи кој се прицврстува со затворач за пружински прстен. Метал : Стерлинг Сребрен Камен : Сваровски Кристал И Кубна Цирконија Боја : Сина Аквамарин/Јасен Безбоен Стил : Перница Со Ореол Пресврт Накит Тип : Приврзок/Ѓердан Должина На Синџирот : 18" Затворач За Синџир : Пролетен Прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент