.

.

За Концептите На Субару Импреза Р Преден Заден Црн Цинк Дијамант Дупчиња Кочница Ротори

За Концептите На Субару Импреза Р Преден Заден Црн Цинк Дијамант Дупчиња Кочница Ротори

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 4 Ротори На Сопирачките За Перформанси. Дијамант Дупчиња За Зголемување На Влошки За Сопирачките Залак. Дијамант Слотови Делува Како Индикатор Роторот Носат. 100 Проценти Гарантирано Директно Поставување-Не Е Потребна Модификација. Црн Цинк Обложен За Да Обезбеди Заштита Од ' Рѓа На Центарот И Лопатките. Одговара Изберете : 2008 СУБАРУ ИМПРЕЗА WRX ПРЕМИУМ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент