.

.

4-FQ Држач За Чаши За Мотоцикл, Рачка На Држачот За Чаши За Велосипеди Со АЛИГАТОРСКА Стегалка ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕДСКИ Пијалок За ДРЖАЧ За Мотоцикл,Скутер, Кајак, Брод, ?

4-FQ Држач За Чаши За Мотоцикл, Рачка На Држачот За Чаши За Велосипеди Со АЛИГАТОРСКА Стегалка ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕДСКИ Пијалок

DEN 2367.84

Пристапност
Во достапна форма

Спецификација : Материјал : Оксфорд, ЈП. Висина : 6.69 Во Дијаметар : 3.26 во. Издржливо Затегнување : со издржлив челик за фиксирање на прилагодливата завртка за затегнување и бионичкиот клип за алигатор,одводна дупка,доста цврсто за цврсто гризење на чашите/шишињата,совршен за држач за чаши со големина,а држачот за чаши се пере,СО 600д оксфордска ткаенина,не е лесно да се навлажни внатре. Зачувување на топлина : внатрешниот слој на кафезите за држачи за чаши е направен од изолациони материјали,добро е да го одржувате пијалокот топол или ладен долго време. Против гребење : внатрешноста на држачот за чаши со заштитна лента за заштита на шишето за гребење и дојдете со мека леплива лента за да спречите гребење На шипката/цевката За велосипед Прилагодлив Врвка За Влечење : џебот на кафезите на држачот со прилагодлив цртеж за цврсто затегнување на малото шише,подобро да го одржувате пијалокот топол или ладен. Широка Примена : држачот за чаши е универзален за велосипед,мотоцикл,АТВ,скутер,инвалидска количка,шетач,брод,морски и др,држачот за чаши доаѓа со две мали складишта за поставување клучеви,автомобили,хартиена крпа или малиот телефон,ве молиме проверете ја големината на држачот за чаши пред да нарачате.најголемиот внатрешен дијаметар на држачот за чаши е 3,26 во(8,3 см).

Главните карактеристики

Избор на клиент