.

.

Тешки Челик Маса Врвот Оган Јама Со Капак И Покер-Црна

Тешки Челик Маса Врвот Оган Јама Со Капак И Покер-Црна

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Челичната метална огнена јама НА алеко е совршен придружник на отворено за загревање или печење некои бел слез. Масата за пожар е квадрат од 32 инчи со сад за оган од 18 инчи. Периметарот на табелата може да се користи за поставување на вашиот покер надолу или за други предмети отпорни на пламен. Комплетот вклучува решетка за трупци, капак што го задржува пламенот и соодветен челичен покер. Само додадете оган! Оваа огнена јама може да се ужива со пријателите и семејството надвор на вашиот трем, двор или во вашиот двор. Пријатно денес! Изграден од лесен, висококвалитетен црн челик . Направени да бидат отпорни на временски услови и издржливи за долгогодишна употреба . Вклучува екран за безбедност на искра, решетка за трупци, капак што го задржува пламенот и челичен покер . Периметарот на табелата може да се користи за поставување на вашиот покер или други предмети отпорни на пламен надолу . Димензии : 32 х 32 х 15 инчи; Оган Сад Дијаметар : 18 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент