.

.

Рибок Менс Црна Кожа Воени Чизми Сублит Тактички Поштенски РП 7. M

Рибок Менс Црна Кожа Воени Чизми Сублит Тактички Поштенски РП 7. M

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Тактиката На Сублитното Перниче На Reebok Duty Е Едно Парче Опрема што Нема да ве Оптоварува. Со Длабоки Флексибилни Жлебови, Средниот Ѓон Од Сублитна Пена Ја Минимизира Тежината И Овозможува Поголем Опсег На Движење. Гумените Влошки Обезбедуваат Влечење При Удар На Петицата И Полетување На Предната Нога. Подножјето За Масажа Со Меморија Се Прилагодува на Уникатните Контури на Стапалото и Обезбедува Целодневно Амортизирање и Удобност. Мек Прст. Electr-Електрична Опасност. Водоотпорна Кожа И Балистички Најлон Горниот Дел. Меморијатех Масажа Отстранлив Перница Подножје. Исклучително Лесна И Крајна Флексибилност И Удобност За Работниот Ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент