.

.

Dynacraft 14 Грижа за девојчиња мечки велосипед

Dynacraft 14 Грижа за девојчиња мечки велосипед

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Од Царството на грижата, овој премногу-слаб велосипед со мечки од 14 инчи, доаѓа со дополнителен бонус за вашиот обожавател на мали мечки за мечки, во внатрешноста е вклучена и осум-инчна навивачка мечка кадифен! Во велосипедот има графики за нега на графикони со луксузна боја и лесна рамка за чекор што е изградена за да трае. Овој шарен велосипед исто така вклучува и предна сопирачка, задна сопирачка за прицврстување, стилска торба за рачки, стрими, тркала за обука и седиште за брзо ослободување за лесни прилагодувања. Fanубителот на вашиот Care Bears ќе биде сигурен дека ќе го сака овој велосипед со своите омилени ликови! Регистрацијата на производи е брза и едноставна! Dynacraft BSC ви нуди лесен и ефикасен начин за да го регистрирате вашиот нов производ. За информации за регистрација, посетете ја http : // /register-my-ride.great News! Ако изберете страница за складирање на испорака, можете да ја повикате вашата локална продавница како комплементарно собрание може да се понуди на таа локација. Dyna Craft 14 "Грижа за девојчиња мечки велосипед : Возрасен опсег : 3 до 7 години. 69 lb капацитет на тежина. 14" тркала. Предна сопирачка. Задна сопирачка за задникот. Стилска торба со рачка. Стрими. Тркала за обука. Седиштето за брзо ослободување за лесни прилагодувања. Лесна рамка за чекор.

Главните карактеристики

Избор на клиент