.

.

Куфер Дуксер Дуксери За Мажи Дуксер Со Лабава Печатена Качулка Секојдневен Моден Спортски Дуксер Сина 1x

Куфер Дуксер Дуксери За Мажи Дуксер Со Лабава Печатена Качулка Секојдневен Моден Спортски Дуксер Сина 1x

DEN 559.20

Пристапност
Во достапна форма

78" Рамо : 60см/23,62" Ракав : 72,5 См/28,54" Должина : 82см/32,28"големина : хххххл биста : 172см/67,72" рамо : 63см/24,80" ракав : 73см/28,74" Должина : 85см/33,46"големина : хххххххл биста : 182см/71,65" Рамо : 66см/25,98" Ракав : 74,5 См/29,33" Должина : 88см/34,65"што добивате : 1 еез машки џемпер4. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата.77" Должина : 70cm/27.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.28" Рамо : 45cm/17.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.Куфер Дуксер Дуксери За Мажи Дуксер Со Лабава Печатена Качулка Секојдневен Моден Спортски Дуксер Сина 1 XSize : M Биста : 115cm/45.Одговара : одговара на големини сезона : Четири Сезони Прилика : Дневно, Секојдневно ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Боја И Големина : Сина;1x.

Главните карактеристики

Избор на клиент