.

.

Модна почетна буква име приврзок ѓердан 14к жолто злато мала азбука ѓердан за жени накит

Модна почетна буква име приврзок ѓердан 14к жолто злато мала азбука ѓердан за жени накит

DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

Повод : Party Compatibilition : Сите компатибилни големини големини : како Pictureshape Модел : Летматеријал : 14 K Yellow Goldchain Тип : O-Chainstyle : Trendynecklace Тип : приврзоци ѓерданци : Womenенски или мода : Мода тип на мода : ѓердансксексија : ангажман/годишнина/забава/Партија/Подарок Производ Тип : Womenенски Без ѓерданцикел : Дасгифт за : Пријател/тато/брат/сопруг/дечко/момче или не : Обезбедете ѓердан за отпадоци : Иницијали ѓердан мода почетна буква име Пендидан ѓердан 14К жолт злато, мал азбучен ѓердан за жени накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент