.

.

Viikei жени со палто расчистување надолу јакни за жени памучни палта женски случајни качулки со капчиња кадифен слој на капа цврста подебела зимска долга тенок палто

Viikei жени со палто расчистување надолу јакни за жени памучни палта женски случајни качулки со капчиња кадифен слој на капа

DEN 1007.84

Пристапност
Во достапна форма

Womenените Цврста обична подебела зимска тенок надолу ламби јакна палто Оверз Карактеристики : 1. Лесна тежина Мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки. 3. Специјалниот дизајн ве прави попривлечни и да ве одржуваат топло. Информации за производот : Пол : Womenseason : Winterocacion : Casual, Dailymaterial : Polyestersleeve Должина : Full Collar : Hood Ed Pattern Тип : Patch Work Package Вклучи : 1xcoatsize : M Големина на етикетата : Средна САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 Биста : 90-102cm/35.43-40.16 ' 'Рамо : 39см/15,35' 'ракав : 60,5 см/23.82' 'Должина : 99см/38,98' '. Големина : L Големина на етикетата : Голема САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 Биста : 102-107см/40.16-42.13 '' Рамо : 40см/15,75 '' ракав : 61.5cm/24.21 '' Должина : 100.5cm/39,57 '' . Големина : XL Големина на етикетата : X-LARGE US : 10 UK : 14 EU : 40 BUST : 107-112 CM/42.13-44.09 '' Рамо : 41cm/16.14 '' ракав : 62.5cm/24.61 '' Должина : 102cm/40.16 ' '. Големина : XXL Големина на етикетата : XX-LARGE US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 BUST : 112-117 CM/44.09-46.06 '' Рамо : 42cm/16.54 '' ракав : 63,5cm/25.00 '' Должина : 103.5cm/40.75 ''. Големина : XXXL Големина на етикетата : XXX-LARGE US : 14 Велика Британија : 18 EU : 44 BUST : 117-122 CM/46.06-48.03 '' Рамо : 43cm/16.93 '' Ракав : 64,5cm/25.39 '' Должина : 105cm/41.34 ' „Долу јакни за жени. Keinsенски палта дозвола. Памучни палта жени. Палто за јакна : Изработено е од висококвалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење. Viikei жени со палто со расчистување надолу јакни за жени памучни палта женски обични качулки со капчиња плишани плочки од капа цврста подебела зимска долга тенок палто за јакна.

Главните карактеристики

Избор на клиент