.

.

2xl ракописна маица со кратки ракави со кратки ракави со недефинирани подароци

2xl ракописна маица со кратки ракави со кратки ракави со недефинирани подароци

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипажот бел ракописен маица Кермит го прави совршен подарок за пријател, член на семејство или за себе. Оваа графичка мета има рачно напишана Кермит печатена низ предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Маица на вратот на екипажот. Краток ракав. Машина за перење. Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент