.

.

Pjtewawe пливање костуми женски костими за капење во костими за капење со високи половини за капење, завиткана вратоврска за костим за капење во монокини

Pjtewawe пливање костуми женски костими за капење во костими за капење со високи половини за капење, завиткана вратоврска за

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

28''Waist : 78-82cm/30.За големината : Големината на Кина е помала од големината на Велика Британија/САД. Оваа тешка облека за пливање монокини е обложена одвнатре, не гледајте низ, совршено е за вашето време на плажа, базен, на крстарење, одмор.98 '' Weist : 62-66cm/24.80' 'Големина : xl под биста : 78cm/30.71''Hip : 96-101cm/37.73' 'In'sенски костими за капење на костими за капење со високи половини за капење, завиткана вратоврска назад, монокини, предности за капење 1 парчиња костими за капење : прилика : мазен, мек материјал, многу удобен и истегнат.86 '' Големина : М под биста : 70cm/27.98 '' Хип : 81-86cm/31.80' '-39,76' 'Големина : xxl под биста : 82cm/32.56 '' половината : 66-70cm/25.28''101-106 CM/39.13''Hip : 91- 96cm/35.13''Waist : 70-74cm/27.

Главните карактеристики

Избор на клиент