.

.

Сехао дами Исклучителна монета ѓердани злато за раѓање месец цвет со кружен диск ѓердан накит за жени

Сехао дами Исклучителна монета ѓердани злато за раѓање месец цвет со кружен диск ѓердан накит за жени

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, kindубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи на трети страни од Jојбуј Маркет. Дизајн на ѓердан од раѓање на раѓање, облечен во раскошен цвет, ѓердан може да ви донесе добра среќа и среќа. Април Дејзи Цвет е претстава на невиност и чистота. 12 месеци одговараат на 12 видови цвеќиња кои имаат различни карактеристики. Најдете го вашиот сопствен среќен раѓање цвет. Dection ѓердан за жени ѓердан за прилагодување на ланецот на ланецот со прилагодување на ланецот приближно е 18 ''+2 "Продолжување, дијаметарот на дисковите што се наоѓаат со флорал со маргаритка е 0,66 " (16,8 см), со дизајн на спојката на јастог , лесен за носење. Отпорен на материјал ОВОЈ ГОЛЕМИ РАБОТНИ Цветни ѓердан се изработени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и позлатени во злато од 14 килограми, хипоалергичен, без 'рѓа, без оцрнување, никогаш не надвор од стил, тоа е одлична извонредна накит за колекција за жени и мажи од сите векови. Носење сам или слој со различен цвет за раѓање.УНИЦИЈА РЕПУБОЛНИ ѓердани подароци Нашите прирачни цветници ви даваат можност да создадете совршен подарок за роденден, деликатен подарок за Денот на мајката, извонреден подарок за Денот на вinesубените, подарок за специјална годишнина или уникатен подарок за ѓердан за пријателство за неа со неа со неа со неа со неа со неа со неа со неа со неа со неа со Повеќе значење.Материјал : Алуминиумски циркон Ве молиме, забележете, оваа ставка се испорачува од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 8-15 дена. Тоа е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели. Е направен од високо квалитетни материјали, нема никаква штета на вашата кожа. Сите производи што можат да се нарачаат се на залиха, ве молиме бидете сигурни да ги купите. часовници за жени; часовници за мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент