.

.

Бети буп возрасни жени флип -флоп сандал танга слајд клин

Бети буп возрасни жени флип -флоп сандал танга слајд клин

DEN 335.84

Пристапност
Во достапна форма

Betty Boop Возрасни жени Флип Флоп Сандал Танг Слајд клин клин клин (големина 7 бупчиња и букви). Флип апостолки - Танги - сандали - слајдови - тренд на живот, не само моден тренд. Забавувајте се со вашите обувки. Слајдовите на слајдовите на бетиот буј, сандалот доаѓа во модерни бои .. секоја се продава одделно .. соберете ги сите! Комплетен се среќава со глам со овој стилски флип -флоп во прекрасни бои! Овие се најмногу симпатични сандали или слајдови сандали што некогаш ќе ги носите. Betty Boop Возрасни жени Флип Флоп Сандал Танга Слајд клин (големина 7 буп-нозе и букви). Големини на возрасни во САД - Модерни бои и дизајни - Големина : Може да работи мали за да може да земете во предвид поголема големина за вклопување во просториите. Флип флоп и слајдови и клин -сандали . детали за флип -флоп -Изработени од човечки материјали . Бети Boop Foolsear -Флип -флопот е главен дел од обувки. Омилени обувки за обувки - апсолутна мора за плажа и базен, апостолки сега се главен гардероба. Сега е достапно во кул бои. Одлично за давање подароци!.

Главните карактеристики

Избор на клиент