.

.

Орнамент на Хадан Макам Нордиски стил Сјај светла боја starвезда Месечина wallид виси декор шетач за бебиња играчка за бебиња

Орнамент на Хадан Макам Нордиски стил Сјај светла боја starвезда Месечина wallид виси декор шетач за бебиња играчка за бебиња

DEN 349.44

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Орнаментот на Macrame изгледа толку симпатично со форма на месечина, дизајн на цртани филмови и нордиски стил. Wouldе има топол допир кога ќе го нанесете за украсување дома. Дали сакате да испратите подарок за туш за бебиња на вашите пријатели, или ви треба додаток за фотографија за расадник, приврзокот на Macrame би бил прекрасен. Изработено од чувствувана крпа, волнено предиво и дрво, тоа е меко допирање и отпорно на абење. Вкупната должина на приврзокот е 40 см, а ширината е 12,5 см. Тоа е совршено за дома, забава, стан, дом, хотел, соба за деца, соба за девојчиња, итн Име наITEM : Macrame Ornament Material : Wood, Woolen предиво, Felt Conteaures : Nordic Style, Star Moon Design, Decorativesize Детали : Вкупна должина : 40cm/15.75 "(приближно.) Ширина : 12,5 см/4,92 " (приближно) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. Пакувања вклучуваат : 1 x Macrame Орнамент Орнаментот Macrame изгледа толку симпатично со форма на месечина, цртан филм Дизајн и нордиски стил. Wouldе има топол допир кога ќе го нанесете за украсување на домови . без разлика дали сакате да испратите подарок за туш за бебиња на вашите пријатели, или ви треба додаток за фотографија за расадник, приврзокот ќе биде прекрасен . направен од почувствувана крпа, woolen yarn and wood, it is soft-touching and wear-resistant. The total length of the pendant is 40cm, and the width is 12.5cm. It is perfect for home, party, apartment, dorm, hotel, children room, Девојки соба, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент