.

.

Мажите ленти со краток ракав облека за летни костуми за летни костуми со маички со маици со 2 парчиња

Мажите ленти со краток ракав облека за летни костуми за летни костуми со маички со маици со 2 парчиња

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Details : *Tag Size : M-3 XL, please make sure that these actual measurements will fit you.Size Chart (1 inch=2.54cm) Tag Size MLXL2 XL3 XLBustcm106110114118122 inch41.7 43.3 44.9 46.5 48.0 Sleevecm2020.52121.522 inch7.9 8.1 8.3 8.5 8.7 Shouldercm5153555759 inch20.1 20.9 21.7 22.4 23.2 Tops Lengthcm7072747678 inch27.6 28.3 29.1 29.9 30.7 Waistcm7074788286 inch27.6 29.1 30.7 32.3 33.9 Hipcm100104108112116 inch39.4 40.9 42.5 44.1 45.7 Lengthcm5052545658 inch19.7 20.5 21.3 22.0 22.8 Measured before being stretched,known as Laid Flat Data , Ве молиме, дозволете 1 ~ 2cm девијација* ТЕТЕТ ТАТЕР : Полиестер* Боја на артикалот : морнарица/виолетова/зелена/темно сива боја (како што се прикажани слики)* Состојба на артикалот : 100% сосема нов* Опис на артикалот : ️mens Stripe Short Sleeve Coutfit летен костум од потта 2 -Корични маички шорцеви поставени*Содржина на пакет : 1*кошули+1*шорцеви (вклучени додатоци) Како да изберете соодветна големина? 1) Користете слична облека за да се спореди со големини2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и станот мерење на големината на мерењето : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме, дозволете мала рачно девијација за мерење за податоците. Мажите ленти со краток ракав облека за летни костуми за потбици од 2 парчиња маички. Направени од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го ставите . Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да ги носите за наредните години . Бојата не избледува лесно кога ќе се измие и ќе ја задржи во добро состојба . мека, стилска и удобна за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент