.

.

Маичка за женски женски дуксери Обични модни модни Денот на вineубените, печати долг ракав О-врат, пулвер женски врвови црвена м

Маичка за женски женски дуксери Обични модни модни Денот на вineубените, печати долг ракав О-врат, пулвер женски врвови црвена

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Повод : Погодно е за секојдневно носење, слободно време, канцеларија, забава и одмор, итн.67'' Sleeve : 71cm/27. Боја и големина : црвена; м. Материјал : полиестер. Можете сами да го носите или да му го дадете како подарок на вашите најблиски или пријатели. Совршен подарок : Толку е совршено.35''Size : L US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 122cm/48. Ако имате какви било прашања, ве молиме консултирајте се со нас ~ Ви посакувам среќен шопинг.it е направен од материјали со висок квалитет , мека материјал , мека рака Чувство на доволно издржливо-нема никаква штета на вашата кожа Skintyle : Мода 、 Case Lease Овозможете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење , благодарам за разбирањето! (1 инч = 2,54 см) Карактеристики : Табела со големина : Тип на шема : ПечатењеCollar : o-neck2. Висок квалитет на материјал : Изработено е од мека, истегната и мазна ткаенина, и тие не се лесни за бледнее.74'' Length : 76cm/29. Висококвалитетна услуга : Ние ќе ви служиме сесрдно и ќе ви обезбедиме висококвалитетна услуга по продажбата.56''Size : M US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.39'' Sleeve : 73cm/28.03'' Sleeve : 72cm/28.13''Size : XL US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 128cm/50.13 '' Должина : 78cm/30.35'' Length : 74cm/29.92''size : xxl САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 биста : 134cm/52,76 '' ракав : 74cm/29.Фамочен дизајн ќе ве направи повеќе атрактивната должина : Долга ракав на полиестерематеријал : Полиестератингенција PLZ : Ако вашето тело, предлагаме да изберете поголема големина, благодарност и посакувајте убав ден! Пол : Womenените пакети вклучуваат : 1 компјутер Топ Елфиндеа џемпер за жени женски дуксери случајни модни модни печати со долг ракав за долги ракави на долгиот ракав, на врвовите на женските врат.31 '' 'Ракав : 70см/27,56' : 70cm/27.95'' Length : 72cm/28.Џемпер на елфиндеа за жени женски дуксери Обични модни модни печати за Денот на вineубените со долг ракав О-врат, женски врвови на црвени графикони : Големина : С САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 110см/43. Специјален дизајн и уникатна структура : длабоко сакана од луѓе, тоа е од суштинско значење за жените 2023.

Главните карактеристики

Избор на клиент