.

.

Костим за флертувачки Флапер за возрасни Жени

Костим за флертувачки Флапер за возрасни Жени

DEN 247.84

Пристапност
Во достапна форма

Костим за флертувачки Флапер за возрасни Жени-овој костим вклучува фустан со клапер со ремени со светки, глава и држач за цигари. Ова е составено од полиестер. Не вклучува боа, нараквица, чевли и хулахопки. Костим за флертувачки Флапер за возрасни Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент