.

.

Тајни Богатства За Мајчинство Маица Градник За Нега, Стил 91002

Тајни Богатства За Мајчинство Маица Градник За Нега, Стил 91002

DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма

Апсолутно ќе ви се допаднат Нашите Тајни Богатства Мајчинство Маица Градник, кој е дизајниран со активни мајки како вас во умот. Со спуштени чаши за лесен пристап до доење, овој секојдневен градник за нега на маици гарантира дека сте подготвени да го нахраните вашето бебе секогаш кога ќе се појави глад. Плус, нашите меки влошки ви даваат скромност и поддршка што ви треба додека нудите персонализирано вклопување. Се одликува со кадифени, целосно прилагодливи ремени и внатрешна прашка за уште поголема поддршка. Со удобната кука за истегнување и затворање на очите, таа ќе се прилагоди на вашата променлива големина, така што е совршена за сите фази од бременоста. Супер-меката ткаенина е толку удобна што ќе сакате да ја носите секој ден! Супер мека четкана ткаенина. Истегнете ја куката и затворањето на очите се прилагодува на вас. Прилагодливи ремени за удобност. Старечки клипови. Двослојни крилја за максимална поддршка и удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент