.

.

FineLove формален миди фустан скок за жени за жени, а-линија со долги ракави печатени сиви l

FineLove формален миди фустан скок за жени за жени, а-линија со долги ракави печатени сиви l

DEN 415.84

Пристапност
Во достапна форма

Womenените модни печатени обични тркалезни врати, без ракави, долги фустани, модни модни печатени обични задни вратови, без ракави, долги фустани : 1. Карактеристики : Обичен фустан, секојдневен абење, моден дизајн. 2.Материјал : Полиестер, изработен од висококвалитетна ткаенина, светлина, мека и удобна. 3. Врвен квалитет и специјален дизајн совршено ги покажуваат вашите секси кривини. Оваа долна облека може да создаде најсексапилен изглед за вас. И тоа ја покажува вашата секси и женственост и ве прави попривлечни за вашиот lубовник. 4. Измијте ја раката одделно во ладна вода, без белило и да се исуши, железо со крпа за печат. Бидејќи различните компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики, благодарам за разбирањето. Повод : Совршен избор за топла ноќ, меден месец, Денот на вineубените, годишнината, спалната соба или специјалниот ден - ве прават супер секси и заводливи. Сезона : Сите Sea Sondender : Womenoccasion : Home, Daily Style : Casual, Masse Thickness : Standardhow : Измијте ја раката ладно, виси или се сува што добивате : 1 п.п. женски фустан. Active Long Maxi Aqua Lace Maternity Purple Sexy Birthday Belts Jumpsuit Dressy All Dressed Ruffles Chips Neon One Red Under 2679 Dollars Lilac Ruffle Pants Shoes Garment Bag Sundresses And Floral High Low Mommy Me Mock Neck Dressers Colorful Denim Shirt Elegant Girls Pregnancy Photoshoot. Големина. 10 ЕУ : 36 биста : 96см/37,80 '' половината : 80см/31,50 '' колк : 104cm/40.94 '' Должина : 88cm/34.65 '' Големина. '' Ваиста : 85cm/33.46 '' Hip : 108cm/42.52 '' Должина : 89cm/35.04 '' Големина. '' Хип : 112cm/44.09 '' Должина : 90cm/35.43 '' Големина : xx-large US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 Bust : 114cm/44.88 '' Ваист : 95cm/37.40 '' Hip : 116cm/45,67 '' Должина : 91cm/35.83 '' Големина : xxx-large US : 14 Велика Британија : 18 EU : 44 BUST : 120 CM/47.24 '' WAIST : 100 CM/39.37 '' HIP : 120 CM/47.24 '' Должина : 92 CM/36.22 ''. Чистење на жешки фустани : . https :

Главните карактеристики

Избор на клиент