.

.

Шабона Кали Дизајн Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Шабона Кали Дизајн Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс маица За Дизајн На Вратот На екипажот Бела Шабона Кали го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Дизајн На Шабона Кали отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент