.

.

Bluelans Пренослив Турбо Вентилатор 3-брзински Поставки Батерија За Полнење Со Низок Шум Рачен Мини Личен Уред За Ладење За Секојдневна Употреба

Bluelans Пренослив Турбо Вентилатор 3-брзински Поставки Батерија За Полнење Со Низок Шум Рачен Мини Личен Уред За Ладење За

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

може погодно да се наплаќа преку обичен штекер, електрична банка или кој било уред со usb порта за само 3 часа. овој вентилатор е дизајниран да обезбеди моќно и природно искуство со ветерот, обезбедувајќи да останете ладни и удобни каде и да одите.48, W : 9cm на 3. Опремен со турбина на воздушни канали, протокот на воздух е забрзан и компресиран, што резултира со ветрови кои се чувствуваат неверојатно блиску до природата. Дизајниран имајќи ја предвид преносливоста, овој вентилатор е лесен и компактен, што го прави идеален за различни прилики. неговиот дизајн во форма на цртан филм додава допир на уникатност и привлечна привлечност, што го прави прекрасен подарок за секој што има среќа да го добие.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. кажете збогум на постојано замена на батериите и уживајте во практичноста на долготрајната моќност. земете го со вас во авантури на отворено, користете го за време на спортски активности или чувајте го на вашето биро за моментално ослободување од топлината. без разлика дали работите, студирате или едноставно се релаксирате, овој обожавател нема да ги наруши вашите секојдневни активности. Одликувајќи се со батерија на полнење од 2000 mah, овој рачен вентилатор нуди продолжено време на употреба за непречено задоволство при ладење. останете ладни и освежени со нашиот рачен вентилатор – вашето лето од суштинско значење!Име на ставка : Рачен Вентилатор : Абсволтаж : 5 V По 1 Време на полнење : 3h Decibel : f60 Decibels Battery Капацитет : 2000mahcharging Интерфејс : Микро-Usbfeartes : Цртан Филм Форма, Лесен, Компактна Големина Детали : L : 19cm на 7. со три прилагодливи брзини на ветерот, можете лесно да го прилагодите интензитетот на вентилаторот за да одговара на вашите personal преференции и топлината без напор. Не дозволувајте летните горештини да го извлечат најдоброто од вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент